Witamy w Stokłosach

Witamy na stronie Spółdzielni Budowlano-Mieszkaniowej STOKŁOSY. Znajdą tutaj Państwo wszelkie informacje i kontakty.

Osoby uprawnione mogą się logować do ukrytych treści za pomocą przycisku w prawym górnym rogu.

Zgłoś awarię

Całodobowe Biuro Zgłoszeń Awarii:
22 641 87 14
Dodatkowy numer awaryjny
wyłącznie po godzinach pracy Spółdzielni:
663 64 65 65

Telefony Alarmowe

Telefon Alarmowy

Pogotowie

Straż

Policja

Straż Miejska

Pogotowie Gazowe

Pogotowie Energetyczne

112

999

998

997

986

992

991

Godziny pracy

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

8.00 – 18.00

8.00 – 16.00

8.00 – 16.00

8.00 – 16.00

bez przyjęć

Kontakt Napisz maila KOMISJA STATUTOWA ZGŁASZANIE USTEREK
ORAZ ZASTRZEŻEŃ
SPRAWY TERENOWO - PRAWNE DOKUMENTY I DANE FINANSOWE LOKALU WYWÓZ NIECZYSTOŚCI DOBUDOWA WIND OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH GARAŻE Dofinansowanie z PFRON

Aktualności


W związku z pojawiającymi się wątpliwościami dot. wymiany instalacji gazowej,

27.09.2016 r.

 

Szanowni Mieszkańcy,

W związku z pojawiającymi się wątpliwościami dot. wymiany instalacji gazowej, w tym co do treści przekazanych Państwu ankiet, Rada Nadzorcza SBM STOKŁOSY zaprasza na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 29 września 2016 r. (CZWARTEK) o godz. 19:00.w Akademii Finansów i Biznesu VISTULA w Warszawie przy ul. Stokłosy 3 (aula nr 7).

Spotkanie ma na celu przedstawienie wszelkich istotnych informacji dotyczących planowanych robót, skutków finansowych zmiany sposobu rozliczania zużycia gazu (koszty) oraz poznania Państwa opinii w tej sprawie.

Na podstawie informacji przekazanych Radzie Nadzorczej przez przedstawicieli spółdzielni, Rada   zwraca   uwagę,   że   wymiana   instalacji   gazowej  w   obecnych   założeniach   wiąże   się z poprowadzeniem w Państwa mieszkaniach nowych rur, widocznych na wierzchu, idących od klatki schodowej do pomieszczenia kuchennego.

Rada Nadzorcza zaprosiła na spotkanie Zarząd SBM STOKŁOSY oraz pracowników Spółdzielni zaangażowanych w sprawę. Jednocześnie, do czasu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości, nie będą realizowane żadne postanowienia wynikające z zebranych dotychczas ankiet.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do licznego i aktywnego uczestnictwa w spotkaniu oraz przedstawienia swojego stanowiska w sprawie kierunków dalszych działań.